czwartek, 20 lutego 2014

Targi Meble Polska, MTP, Poznan 2014

Cytując za mtp: Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.Dla wystawców targi MEBLE POLSKA są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych wśród kupców meblowych z całego świata. Edycję 2013 odwiedziło ponad 15.000 dystrybutorów mebli z 48 krajów - co czwarty zwiedzający pochodził z zagranicy. Dla zwiedzających targi MEBLE POLSKA stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. To możliwość zapoznania sie z  najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia kontraktów. Dodatkową atrakcją są organizowane w tym samym czasie targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na atrykuły wyposażenia wnętrz. Okazją do przyjrzenia się nowym trendom w projektowaniu jest wydarzenie arena DESIGN, które gości gwiazdy designu z całego świata.

Dla mnie, osoby - jak by nie było - związanej z branżą - targi meblowe prezentują przede wszystkim wiodące trendy w kategorii mebli dostępnych "od ręki". W tym roku większość prezentowanych modeli i serii korzystała z tego, co w zeszłym roku w ramach konferencji na Arena Design pokazał Pfleiderer czyli laminat "Brzoza Ojców" łączony z białym i kremowym. No i różne wariacje na ten temat: 


 Drugi widoczny trend to meble retro i rustykalne. Przyznaję, że one bardziej do mnie przemawiają:

Oddzielny świat to Arena Design - prototypy i projekty, które szukają producenta i sprzedawcy. Tu działo się najwięcej: jutro jeszcze można się wybrać!
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz